Team

info info

Aangename kennismaking: wij bouwen voor u!

Tom Verhaert - zaakvoerder

tom.verhaert@symobo.be

 Toen ik dit bedrijf oprichtte in 2011 wou ik niet vastzitten aan één bouwwijze. Ook vandaag maken we er een erezaak van om elke bouwopdracht heel kritisch te analyseren. Om dan – in functie van tijd, prijs, comfort en duurzaamheid – het meest geschikte bouwsysteem te bepalen. Dat maakt ons werk superboeiend.

Ilse Cogghe - HR - Finance

ilse.cogghe@symobo.be

  Voor facturen moet je bij mij zijn! Ik zorg ervoor dat iedereen op tijd betaald wordt en verwerk alles boekhoudkundig correct. Met de groei van Symobo nam ik ook de rol als HR verantwoordelijke op mij. Met mijn ervaring ben ik ook up-to-date met werfadministratie en -reglementering

Mik Vertommen - Sales

mik.vertommen@symobo.be

  Ik maak onze klanten wegwijs in de bouwsystemen die voor hen interessant zijn. Ik begeleid hen van idee tot offerte. Meedenken met een klant en de meest geschikte bouwwijze vinden om zijn of haar project concreet vorm te geven, dat is altijd een fijne ervaring.

Shawn Thielemans - Marketing

shawn.thielemans@symobo.be

  Terwijl mijn collega's druk aan het bouwen zijn in de fysieke wereld, bouw ik Symobo uit in het digitale landschap. Ik zorg ervoor dat Symobo online te vinden is en top of mind blijft bij onze klanten.

Ilse Ophalvens - Inside Sales - Operations

ilse.ophalvens@symobo.be

  Ik ondersteun onze uitvoerende collega's met de administratieve taken, eigen aan elk bouwproject. Waar nodig ondersteun ik Sales met de voorbereiding en opmaak van de offertes. Communicatie en teamwork zijn onze toverwoorden om elk project in goede banen te leiden.

Tom De Smaele - Projectleider

tom.desmaele@symobo.be

  Als projectleider is het mijn job om ervoor te zorgen dat alles volgens (het) plan loopt, letterlijk en figuurlijk. Tijdens de bouwprojecten van Symobo fungeer ik als link tussen de klant, de architect en studieburelen enerzijds en ons uitvoerende team anderzijds.

Bart Geeraerts - Werfleider

bart.geeraerts@symobo.be

  De bouwwerf is mijn habitat. Dagdagelijks stuur ik onze onderaannemers aan en zorg ervoor dat alles verloopt naar wens van onze klanten. Als de "handy-man" van Symobo heeft de modulaire bouw geen geheimen meer voor mij.

 

Volg ons op Linkedin